Mag Web Studio wspiera swoich Klientów od 2011 roku. Założyliśmy firmę, aby połączyć pracę z pasją. Chcieliśmy budować wizerunek Twojego biznesu, od najmniejszych elementów, aż po cały branding.

Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem. Mamy przyjemność współpracować z małymi i dużymi firmami. Jest nam niezmiernie miło, gdy stoimy w korku i mija nas firmowe auto z przygotowaną przez nas grafiką. To wspaniałe uczucie, kiedy robimy zakupy i widzimy na produktach stworzone przez nas logo. Jesteśmy dumni, gdy przychodzi do nas klient i mówi, że trafił do nas z polecenia.

Rozwój

Kiedy rozpoczynaliśmy działalność, skupiliśmy się na projektowaniu i programowaniu stron internetowych. Z czasem zrozumieliśmy jednak, że
potrzeby naszych klientów są większe. Dodaliśmy do naszych usług, projektowanie grafiki firmowej, logotypy, skład czasopism, budowę sklepów internetowych. Także doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych oraz własności intelektualnej było oczywistym kierunkiem, aby zapewnić kompleksowe usługi naszym klientom. 

Agencja interaktywna Oborniki Śkląskie

Chcąc wyróżnić markę, szukamy nieszablonowego podejścia tak, aby nasz klient wybijał się ponad konkurencję.

Aby projekt strony, sklepu, brandingu firmowego był unikatowy, trzeba nie tylko śledzić nowinki, ale także badać rynek. Analizujemy branżowe trendy i szukamy rozwiązań, które nie tylko wyróżnią Twoją firmę, ale także nie pozwolą jej wtopić się w tło rynku. 

Agencja interaktywna Wrocław

Branding i grafika firmowa

Pracując z klientem, dbamy o spójność wizerunku graficznego. Bardzo ważne jest, aby już na pierwszy rzut oka wyglądać profesjonalnie. 

Nawet drobna zmiana kolorów, motywu przewodniego, rozmiaru czcionki, robi dużą różnicę.  

0 +
lat w branży
0 +
zakończonych projektów
0 +
logotypów

Kultura naszej pracy

Nasz Szef nie zawsze ma rację, a nasz Klient zawsze musi mieć wybór. 

Nad każdym projektem pochyla się cały zespół. Inne doświadczenie, wrażliwość, gust, wyczucie, spojrzenie sprawiają, że powstaje kilka, często bardzo odmiennych koncepcji. Dzięki temu zawsze możemy przedstawić klientowi szeroki zakres rozwiązań.  

Agencja interaktywna Wrocław

Nasze usługi

01 Strony i sklepy internetowe
02 Grafika firmowa
03 Wsparcie webmastera
04 Doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych i własności intelektualnej

Zaprojektujmy wspólnie coś fajnego!

Agencja interaktywna Oborniki Śkląskie